Товари для здоров'я

Товари для здоров'я

Perk кофеїновий (кавовий) енергетичний браслет з екстрактом гуарами , що зменшує надлишкову вагу

Perk - це перший в історії браслет, здатний доставляти кофеїн безпосередньо через вашу шкіру і в кров. Perk досягає цього завдяки запатентованій трансдермальній технології, яка міститься у змінних пластирах, які він тримає у контакті зі вашою шкірою.Унікальний дизайн Perk дозволяє цим пластирам бути..

750грн

Антисептик для обробки рук 100 мл

Антисептик швидкодіючий, ефективний для запобігання попадання на слизові оболонки  хвороботворних мікроорганізмів. Дезінфікуючий препарат підходить не лише для підтримки власної гігієни, але й для дотримання чистоти на твердих поверхнях вбиваючи 99.9% видів відомих бактерій. Придбати засіб..

80грн

Маска медична трьохшарова

Медична маска виготовлена  із захисного водонепроникного нетканого матеріалу з зовнішньої і внутрішньої сторони, приймає будь-яку форму для вашої зручності.Трьохшаровий захист для забезпечення безпеки вашого здоров'я і оточуючих.Маски представлені в чотирьох кольорах: білі, сині, зелені, рожеві..

5грн

Респіратор Лєпєсток 40 Мікрофільтр (рівень захисту FFP2)

Респіратор Лєпєсток з рівнем захисту FFP2 від українського виробника Мікрофільтр рекомендується застосовувати при наявності в повітрі шкідливих для здоров'я аерозолів (дим, пил, туман, конденсат металу і його оксиди), також при проведенні зварювальних робіт. Він забезпечує ефективний захист від цеме..

40грн

Респіратор маска Delta Plus FFP2 N95 з клапаном вугільний

Респіратор з клапаномКлас захисту FFP2В упаковці 10 шт..

250грн

Рукавички латексні, непудровані, розмір L

Упаковка - 100 шт.Нестерильні.Виробництво: КитайРукавички багатоцільового застосування для прекрасного захисту рук.Виготовлені із натурального каучукового латексу.Мають високу міцність і еластичність, забезпечують щільне прилягання і тактильні якості. Еластичний матеріал добре облягає руку людини, щ..

250грн

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)
У вас є запитання?  +380442248122 +380667501592
надіслати запитання? info@beautybazar.com.ua
 звернутись (підтримка)  info@beautybazar.com.ua