Ензиматичний пілінг з ефектом аква-оксибразії 2х5 г

Інноваційний, незвичайно ефективний ензиматичний пілінг, який насичує киснем шкіру, підходить для ніжної і чутливої ​​шкіри, це професійний косметичний засіб заснований на формулах, які застосовуються у професійній косметології. Сучасні косметичні засоби для спеціального догляду, швидко і зручно доп..

36грн

Ензимний пілінг + біла глинка 2х5 г

Надзвичайно ефективна заспокійливо - зволожуюча процедура для сухої, чутливої, судинної шкіри - це інноваційний набір з двох професійних препаратів: ЕНЗИМНИЙ ПІЛІНГ + БІЛА ГЛИНА на базі формули, яка застосовується в косметичних салонах. Це інноваційний косметичний засіб для спецзавдань швидко і зруч..

36грн

Ензимний пілінг + зелена глинка 2х5 г

Надзвичайно ефективна ультра очищаюча процедура для змішаної і жирної шкіри - це інноваційний набір з двох професійних препаратів: грубозернистого  ПІЛІНГУ + ЗЕЛЕНОЇ ГЛИНИ на базі формули, яка застосовується в косметичних салонах. Це інноваційний косметичний засіб для спецзавдань швидко і зручн..

36грн

Паста-скраб-маска 3 в 1 "Carbo Detox White" 150 мл

Паста для вмивання детоксикаційної дії швидко і ефективно очищає і додає свіжості шкірі змішаного типу, жирній і чутливій. Інноваційна формула БІЛЕ ВУГІЛЛЯ заснована на авторському, лабораторному з'єднанні фармацевтичного вугілля, порошкоподібного алмазу і білої глини, видаляє токсини з шкіри, запоб..

250грн

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)
У вас є запитання?  +380442248122 +380667501592
надіслати запитання? info@beautybazar.com.ua
 звернутись (підтримка)  info@beautybazar.com.ua