Зміцнююча кремова маска для схуднення, Institut Esthederm

Зміцнююча кремова маска для схуднення, Institut Esthederm  Класифікація: професійна  Призначення: проти целюліту  Вироблено у: Франція  Об’єм: 200 мл Проблематика целюліту турбує багатьох дівчат, деякі навіть соромляться свого тіла і намагаються приховати..

1711грн

Зміцнююче молочко для тіла, Institut Esthederm

Зміцнююче молочко для тіла, Institut Esthederm Класифікація: професійна  Призначення: для зволоження шкіри  Вироблено у: Франція  Об’єм: 400 мл Молочко від ТМ Інститут Естедерм - для тих, хто дбає про зволоження та тонізацію шкіри. Препарати цієї лінійки ефект..

1740грн

Крем для тіла «Клітинна вода», Institut Esthederm

Крем для тіла «Клітинна вода», Institut Esthederm Класифікація: професійнаПризначення: для зволоження шкіриВироблено у: ФранціяОб’єм: 400 млДомашні та професійні процедури для тіла потребують універсального засобу для догляду та захисту. Найкраще рішення - препарати з лінійки Cellular..

1508грн

Крем-сироватка зволожуюча, МОРСЬКІ ВОДОРОСТІ ДЛЯ ТІЛА BIELENDA, 200 мл

Унікальна КРЕМОВА СИРОВАТКА для щоденного догляду за тілом поєднує зволожуючий кремовий догляд з ефективністю концентрованої сироватки. БАГАТА МОРСЬКА ФОРМУЛА - «їжа для шкіри» подбає про шкіру будь-якого типу, особливо, сухого і потребуючого зволоження.ДіяСироватка містить БЛАКИТНІ ВОДОРОСТІ Spirul..

175грн

Крем-сироватка регенеруюча, МОРСЬКІ ВОДОРОСТІ ДЛЯ ТІЛА BIELENDA, 200 мл

Унікальна КРЕМОВА СИРОВАТКА для щоденного догляду за тілом поєднує зволожуючий кремовий догляд з ефективністю концентрованої сироватки. БАГАТА МОРСЬКА ФОРМУЛА - «їжа для шкіри» подбає про шкіру будь-якого типу, особливо, дуже суху.ДіяСироватка містить КОРАЛОВІ ВОДОРОСТІ Corallina officinalis, МАСЛО ..

175грн

Ліполітичний крем «Інтенсивний глауцин», Institut Esthederm

Ліполітичний крем «Інтенсивний глауцин», Institut Esthederm  Класифікація: професійна  Призначення: проти целюліту  Вироблено у: Франція  Об’єм: 200 мл  Проблемна шкіра на стегнах - це одне з важливих питань , з яким має справу унікальний засіб INTEN..

1740грн

Лосьйон для подовження ефекту засмаги, Institut Esthederm

Лосьйон для подовження ефекту засмаги, Institut Esthederm  Класифікація: професійна  Призначення: після засмаги  Вироблено у: Франція  Об’єм: 200 мл  TAN ENHANCING LOTION - ефективний представник серії відновлюючого догляду після сонячних ванн. Засіб..

1610грн

Лосьйон для тіла зволожуючий, МОРСЬКІ ВОДОРОСТІ BIELENDA, 200 мл

Унікальний Лосьйон для тіла поєднує ефективний зволожуючий догляд молочка для тіла з багатством і делікатністю благородного масла. Ексклюзивна композиція активних речовин утворює багату МОРСЬКУ ФОРМУЛУ - «їжу для шкіри», яка подбає про шкіру будь-якого типу, особливо суху і потребуючу зволоження.Дія..

190грн

Лосьйон для тіла регенеруючий, МОРСЬКІ ВОДОРОСТІ BIELENDA, 200 мл

Унікальний Молочний лосьйон поєднує ефективний зволожуючий догляд молочка для тіла з багатством і делікатністю благородного масла. Ексклюзивна композиція активних речовин утворює багату морську ФОРМУЛУ - «їжу для шкіри», яка подбає про шкіру будь-якого типу, особливо дуже суху.ДіяМолочко містить:КОР..

190грн

Показано з 1 по 9 із 12 (2 сторінок)
У вас є запитання?  +380442248122 +380667501592
надіслати запитання? info@beautybazar.com.ua
 звернутись (підтримка)  info@beautybazar.com.ua