Аплікатор для тіней 06 Pierre Rene

Якщо ви думали, що аплікатори для тіней це просто додаток до палетки, найчастіше якими дівчата рідко користуються віддаючи перевагу «пухнастим» пензликам, то це велика помилка. Аплікатор № 6 від французької марки Pierre Rene однозначно змінить вашу думку про такий аксесуар і стане просто незамінним ..

165грн

Бокс професійний для пензликів Pierre Rene

Майстрам візажного ремесла вкрай важливо утримувати в порядку всі свої інструменти. Творча команда досвідчених експертів французького бренду Pierre Rene розробляє і створює декоративну косметику, а також різні аксесуари для комфортної роботи стилістів. Професійний бокс для пензликів призначений для ..

840грн

Жіночий кварцовий водонепроникний наручний годинник високої якості Relogio з шкіряним рожевим ремінцем

Кварцовий годинникДовжина ремінця 220 мм (включаючи корпус)Діаметр корпусу 35 миТовщина корпусу 7,5 ммВага 21,5 г..

250грн

Палетка для підбору 10 тіней PMS - Pirre Rene

Порожня палітра для підбору універсальних тіней Pierre Rene Professional Palette Match System. Палітра на десять поділок, які будуть заповнені універсальними тінями PMS. Система індивідуального створення колірної колекції, яка дозволяє Вам вибрати бажаний набір відтінків для будь-якого типу макіяжу ..

520грн

Палетка для підбору 4 тіней PMS - Pirre Rene

Порожня палітра для підбору універсальних тіней Pierre Rene Professional Palette Match System. Палітра на чотири поділки, які будуть заповнені універсальними тінями PMS. Система індивідуального створення колірної колекції, яка дозволяє Вам вибрати бажаний набір відтінків для будь-якого типу макіяжу ..

140грн

Палетка для підбору 6 тіней PMS - Pirre Rene

Порожня палітра для підбору універсальних тіней Pierre Rene Professional Palette Match System. Палітра на шість поділок, які будуть заповнені універсальними тінями PMS. Система індивідуального створення колірної колекції, яка дозволяє Вам вибрати бажаний набір відтінків для будь-якого типу макіяжу і..

324грн

Палітра для підбору рум'ян PMS - Pierre Rene - Professional

Порожня палітра для підбору універсальних тіней Pierre Rene Professional Palette Match System. Палітра на 6 поділок, які будуть заповнені універсальними тінями PMS. Система індивідуального створення колірної колекції, яка дозволяє Вам вибрати бажаний набір відтінків для будь-якого типу макіяжу і нас..

500грн

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)
У вас є запитання?  +380442248122 +380667501592
надіслати запитання? info@beautybazar.com.ua
 звернутись (підтримка)  info@beautybazar.com.ua