Олівець для губ автоматичний Pierre Rene Lip Matic 07

  • 180грн


  • Виробник: Pierre Rene
  • Наявність: Є в наявності

Історія олівця для губ починається з кінця 1794 року, коли французький вчений Ніколя Жан Конте винайшов грифельний олівець в дерев'яній оболонці. Відразу ж за звичайним канцелярським олівцем з'явився м'який олівець для брів, трохи пізніше - для очей, і завершував трійку косметичних олівців контурний...

Доступні варіанти
Олівець для губ автоматичний Pierre Rene Lip Matic Олівець для губ автоматичний Pierre Rene Lip Matic 01 Олівець для губ автоматичний Pierre Rene Lip Matic 02 Олівець для губ автоматичний Pierre Rene Lip Matic 03 Олівець для губ автоматичний Pierre Rene Lip Matic 04 Олівець для губ автоматичний Pierre Rene Lip Matic 05 Олівець для губ автоматичний Pierre Rene Lip Matic 06 Олівець для губ автоматичний Pierre Rene Lip Matic 07 Олівець для губ автоматичний Pierre Rene Lip Matic 08 Олівець для губ автоматичний Pierre Rene Lip Matic 09 Олівець для губ автоматичний Pierre Rene Lip Matic 10 Олівець для губ автоматичний Pierre Rene Lip Matic 11 Олівець для губ автоматичний Pierre Rene Lip Matic 12 Олівець для губ автоматичний Pierre Rene Lip Matic 13 Олівець для губ автоматичний Pierre Rene Lip Matic 14 Олівець для губ автоматичний Pierre Rene Lip Matic 15 Олівець для губ автоматичний Pierre Rene Lip Matic 16

Історія олівця для губ починається з кінця 1794 року, коли французький вчений Ніколя Жан Конте винайшов грифельний олівець в дерев'яній оболонці. Відразу ж за звичайним канцелярським олівцем з'явився м'який олівець для брів, трохи пізніше - для очей, і завершував трійку косметичних олівців контурний олівець для губ. І тільки відносно недавно в форматі олівців стали виготовляти практично всі можливі види косметики - рум'яна, тіні, коректори, помади.


Зручним контурним олівцем для губ, що не вимагає заточування, є автоматичний олівець. Ідеально втілили цю ідею в життя французькі чарівники Pierre Rene. Тонкий, водостійкий, з ніжною кремовою структурою, автоматичний контурний олівець дозволяє зробити тонкі і чіткі лінії, які протримаються на губах не менше 6 годин. Олівець Lip Matic абсолютно безпечний, не викликає алергію і роздратування, не містить парабенів.


Спосіб застосування: нанесіть олівець по контуру губ, розтушуйте, якщо необхідно, за допомогою пензлика. Для більшої стійкості помади і інтенсивності кольору наносіть олівець на всю поверхню губ.


Вік: 18+
Обсяг: 0.4g
Виробник: Pierre Rene (Франція)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
У вас є запитання?  +380442248122 +380667501592
надіслати запитання? info@beautybazar.com.ua
 звернутись (підтримка)  info@beautybazar.com.ua