#

Зустрічайте новий бренд TSR №6 в Україні.

            Ми раді представити Вам продукцію відомого польського бренду TSR №6, якому вдалося поєднати сучасні наукові досягнення і багаторічний досвід експертів в біотехнології, косметології та anti-aging медицині. Концепція TSR №6 повністю сумісна з фізіологічними процесами, які відбуваються у шкірі та ефективно зупиняє процеси її старіння.


      Продукція Telomero Skin Reconstruction №6 широко використовується в професійних лікувальних процедурах в поєднанні з: Jett PlasmaElectro-liftingSonophoresisCavitationLaserRFMesoporationCrioliftOxy-IfuziaNeedless Mesoterapy для швидшої регенерації шкіри після даних процедур. Використовуючи дану продукцію вдома, Ви зможете забезпечити своїй шкірі першокласний та правильний догляд, оскільки основні інгредієнти, які входять до продукції TSR №6, діють як на тканинному так і на клітинному рівні, створюючи надійний захист, глибоке зволоження, висвітлення та випрямлення шкіри.


      Ви можете підібрати продукцію відповідно до вашого типу шкіри. Для цього виробник представляє три різні лінійки продукції:
1.    Продукція лінійки HYDRA LINE призначена для нормальної, щільної, обезводненої, тьмяної шкіри, з першими ознаками втрати зволоженості і для запобігання передчасного старіння після засмаги.
2.    Продукція лінійки REPER LINE призначена для шкіри з видимими ознаками старіння, з відсутньою пружністю, гнучкістю, гіперпігментацією і підвищеною кератинізацією.
3.    Продукція лінійки ACNE LINE призначена для проблемної шкіри зі збільшеними порами, комедонами, прищами, рубцями і постзапальною гіперпігментацією.


     Також, виробники даного бренду, розробили спеціальну гіпоалергенну міцелярну воду TSR №6, яка не тільки ефективно видаляє макіяж та забруднення, але, завдяки Multicare Complex, заспокоює та відновлює гідроліпідний захисний шар шкіри.


     Окремої уваги в переліку продукції заслуговує крем для обличчя 3D rebalance skin complex, активні компоненти якого відновлюють природний біологічний та гідроліпідний бар’єр шкіри, які захищають від негативних зовнішніх факторів. Тому, даний крем, просто необхідний для догляду за сухою, проблемною шкірою з вираженими ознаками старіння.


     Всю продукцію бренду TSR №6 Ви можете придбати в нашому інтернет магазині. Ми пропонуємо вам професійний догляд за дуже привабливою ціною, оскільки працюємо безпосередньо з виробником бренду TSR №6.

У вас є запитання?  +380442248122 +380667501592
надіслати запитання? info@beautybazar.com.ua
 звернутись (підтримка)  info@beautybazar.com.ua