#

Pierre Rene Professional - втілення найпотаємніших бажань.

Pierre Rene Professional - французький бренд декоративної косметики, який підкорив світ візажу професійною якістю своєї продукції при порівняно демократичному ціноутворенні.На сьогоднішній день Pierre Rene успішно продається в більш ніж 20 країнах. В асортименті марки - повний перелік продуктів для кейса професійного візажиста.


У чому перевага роботи з Pierre Rene Professional?


Продукція Pierre Rene Professional  відноситься до сегменту MASTIGE - наймодніший на сьогоднішній день сегмент косметики, який відтісняє і мас-маркет, і люкс, і професійні бренди.

Висока професійна якість за доступною ціною – продукція виготовляється в Євросоюзі на основі формул і сировини європейських заводів (Німеччина, Франція, Швеція та Іспанія) – при виготовлені використовуються натуральні, екологічно чисті компоненти (включаючи масло жожоба, мигдальне масло, кокосове масло).

Універсальність асортименту. В портфелі марки повний асортимент професійної косметики для роботи візажиста, а також для продажу пересічному покупцеві.

Трендовість. В асортимент входять як базові засоби, так і модні новинки (наприклад рідкі помади, пігменти для повік тощо) і трендові відтінки.


Інтернет-магазин «BeautyBazar» пропонує Вам великий асортимент продукції від відомого французького бренду:

            Помади, олівці та блиски для губ

            Контури, олівці та туші для вій

            Палітри рум’ян

            Тіні

            Коректори та пудри

            Тональні креми


У вас є запитання?  +380442248122 +380667501592
надіслати запитання? info@beautybazar.com.ua
 звернутись (підтримка)  info@beautybazar.com.ua